KSW 62: Kołecki - Szostak. Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
KSW 62: Kołecki - Szostak. Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. Polsat Sport
W walce wieczoru Szymon Kołecki zmierzył się z Akopem Szostakiem.

Gala KSW 62 przeszła do historii. Walka wieczoru potrwała zaledwie 45 sekund. Zwyciężył w niej Szymon Kołecki, który znokautował Akopa Szostaka. Łącznie siedem z dziewięciu pojedynków zakończyło się przed czasem. Sprawdźcie wyniki gali KSW 62: Kołecki - Szostak.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Szymon Kołecki szybko rozprawił się z Akopem Szostakiem w walce wieczoru. Gala KSW 62 dobiegła końca. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo! 

Od początku walki Kołecki wywierał presję na przeciwnika. W końcu trafił potężnym podbródkowym, po którym Szostak osunął się na matę! Dobra robota w wykonaniu Kołeckiego! 

To potrwało 45 sekund! Szymon Kołecki znokautował Akopa Szostaka w pierwszej rundzie!

Obaj już w środku. Zaraz zaczynamy! 

Szostak już w klatce. Za moment wejdzie do niej Kołecki! 

Akop Szostak już zmierza w stronę klatki! 

Tuż przed walką wieczoru zapraszamy na skrót walki Grzebyk - Zaromskis II! 

To jest ten moment! Szymon Kołecki vs Akop Szostak. Czas wyjaśnić ten konflikt w klatce!  

W oczekiwaniu na walkę wieczoru zapraszamy na skrót starcia Michalski - Bartosiński. 

Grzebyk zwyciężył i pokazał, że on również nie zamierza odpuścić wyścigu po mistrzowski pas! 

Po bardzo spokojnych wymianach w stójce Grzebyk wystrzelił potężną kombinacją. Ciosy doszły do szczęki Zaromskisa i powaliły go na matę. Wtedy wkroczył sędzia i przerwał pojedynek. "Double Champ" znowu na zwycięskiej ścieżce! 

Andrzej Grzebyk! Rewanż udany! Zaromskis znokautowany!

Pora na co-main event dzisiejszej gali. Andrzej Grzebyk spróbuje zrewanżować się Mariusowi Zaromskisowi. Za chwilę wybrzmi pierwszy gong!

Zapraszamy na skrót walki Sarara - Bradarić. 

Adrian Bartosiński udowodnił, że w wadze półśredniej w KSW każdy będzie musiał się z nim liczyć. Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy "Bartosa" w KSW! 

"Bartos" trafił obszernymi lewym i prawym. Michalski zachwiał się na nogach. Zawodnik z Rawy Mazowieckiej ruszył przed siebie i zasypał rywala kanonadą ciosów. Michalski schował się w żółwiu, lecz Bartosiński kontynuował atak. W końcu wkroczył sędzia i przerwał walkę. Kapitalny występ Bartosińskiego! 

Nokaut! Adrian Bartosiński znokautował Michała Michalskiego w pierwszej rundzie!

Pierwszy gong w starciu Michalski - Bartosiński!

Do końca gali KSW 62 zostały trzy walki. Czas na starcie dwóch czołowych zawodników dywizji półśredniej. Michał Michalski stoczy bój z Adrianem Bartosińskim. Zanosi się na świetne starcie! 

Zapraszamy na skrót walki Sowiński - Rajewski. 

Sarara przegrywał przez niemal całą walkę, lecz był w stanie obrócić losy pojedynku. To starcie pokazało, że były kick-boxer ma jeszcze wiele do poprawienia w swojej grze. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne walki Sarary!

Trzecia runda zaczęła się według scenariusza z pierwszej i drugiej odsłony. Bradarić sprowadził, ale Sarara utrzymał pasywność w parterze i sędzia przeniósł walkę do stójki. Kolejną próbę obalenia Sarara obronił i niespodziewanie znalazł się na górze w parterze. Kiedy Polak zajął dosiad, skrajnie wyczerpany Chorwat odklepał. Co za zwrot akcji! 

Nieprawdopodobne! Tomasz Sarara pokonał Bradaricia trzeciej rundzie!

II Runda

Sarara kompletnie nie jest w stanie poradzić sobie z ofensywą zapaśniczą Bradaricia. Chorwat jest bezlitosny i wyraźnie dominuje w tym pojedynku. Zranione oko Sarary powoli się zamyka. To jest bardzo jednostronne starcie! 

I Runda

Bradarić bardzo szybko przeniósł walkę do parteru. Chorwat praktycznie całą rundę spędził okładając Sararę. Zdecydowana dominacja. Ponadto oko Sarary jest już niemal zamknięte! 

KSW 62 trwa w najlepsza. Za chwilę będziemy świadkami debiutu w MMA Tomasza Sarary! Jeden z najlepszych polskich kick-boxerów zmierzy się Filipem Bradariciem! Chorwat jest już w klatce. To będą naprawdę ciężkie grzmoty! 

Nową zawodniczką KSW została ogłoszona utytułowana kick-boxerka Emilia Czerwińska! 

Zapraszamy na skrót walki Polityło - Santos! 

Kolejny bardzo wyrównany pojedynek na tej gali. Ostatecznie zwycięzcą walki został Rajewski, który zapisał na swoje konto najcenniejszy skalp!

Niejednogłośna decyzja! Sebastian Rajewski zwycięzcą walki! Punktacja: 29-28 - Sowiński, 29-28 Rajewski, 29-28 - Rajewski.

III Runda

Poza pojedynczymi zrywami trzecia odsłona walki była bardzo spokojna. Żaden z zawodników nawet nie zbliżył się do zakończenia walki przed czasem. Za chwilę poznamy oficjalny werdykt!

II Runda

Po intensywnej pierwszej rundzie, przyszło drugie, dużo spokojniejsze starcie. Obaj próbowali wyczekać odpowiedni moment do ataku. Sowiński postraszył kilkoma wysokimi kopnięciami, lecz Rajewski odpowiadał. Czas na trzecią rundę, która może okazać się decydująca! 

I Runda

W pierwszym starciu dużo było efektownej i opartej na technice stójce. Szczególnie dobrze w tym aspekcie prezentował się Rajewski. W połowie rundy Sowiński po jednym z ciosów wylądował na deskach, lecz udało mu się przetrwać. W końcówce rundy role się odwróciły i to Rajewski był na deskach. To była świetna runda! 

Pora na kolejny pojedynek dzisiejszej gali. Sebastian Rajewski skrzyżuje rękawice z Arturem Sowińskim. Będzie to konfrontacja młodości z doświadczeniem. Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Za moment pierwszy gong. 

Zapraszamy na skrót walki Eskiev - Ordonez. 

Walka była bardzo bliska. Zapasy Pawła Polityły nie wystarczyły do wygrania pojedynku. Natomiast Brazylijczyk udowodnił, że ma duże umiejętności i może jeszcze namieszać w dywizji koguciej KSW!

Bruno Santos zwycięzcą! Sędziowie byli jednomyślni! 

III Runda

Kolejna runda oparta głównie na zapasach. W nich skuteczniejszy był Polityło, który umiejętnie dociskał rywala do siatki i ograniczał jego zakres ruchów. Gdy Brazylijczyk uwalniał się, atakował ciosami, lecz Polak nieustannie dążył do klinczu. Polityło zakończył trzecią rundę w parterze na górze. Za moment poznamy werdykt!

II Runda

Dużo klinczu i zapasów. Na początku rundy przez chwilę Santos był z góry w parterze. Później walka przeniosła się pod siatkę, gdzie presję wywierał Polityło. Minutę przed końcem walka wróciła do stójki, lecz Polak ponownie ruszył po klincz. Czas na trzecie starcie!

I Runda

Po niewiele ponad minucie walki w stójce pojedynek przeniósł się na ziemię. Tam na górze znalazł się Santos. Obaj byli bardzo aktywni, lecz skuteczniejszy był Brazylijczyk. W końcu Polakowi udało się wstać i przejść do zapaśniczej ofensywy. Będziemy mieli pierwszą na tej gali drugą rundę!

Gala KSW 62 przebiega w błyskawicznym tempie. Za nami trzy walki i wszystkie zakończyły się przed czasem. Jak będzie w starciu Polityło - Santos? Przekonamy się za kilka minut!

Zapraszamy na skrót walki Krakowiak - Borkowski. 

Zaczęło się od dynamicznej wymianie w stójce. Niespodziewanie Ordonez jako pierwszy postanowił przenieść walkę do parteru. Eskiev jednak świetnie skontrował i to on znalazł się na górze. W parterze kontrolował walkę. Minutę przed końcem przeszedł do dosiadu. Z tej pozycji zapiął trójkąt rękoma. Kolumbijczyk próbował się bronić, lecz ostatecznie odklepał. Eskiev potwierdził, że jest dużym wzmocnieniem KSW! 

Trzecia walka na tej gali i trzecie skończenie w pierwszej rundzie! Lom-Ali Eskiev wygrał przez poddanie! 

Pora na trzecią walkę dzisiejszej gali. Gilber Ordonez zmierza do klatki. Zaraz jego śladem podąży Lom-Ali Eskiev!

Tak wyglądała walka otwarcia. 

Trwa ceremonia otwarcia gali.

Krakowiak trafił rywala kilkoma ciosami, a następnie próbował przenieść walkę do parteru. Przy rzucie Borkowski oparł się ręką o matę i całym ciężarem ciała spadł na nią. Sędzia widząc ból zawodnika z Zielonej Góry przerwał walkę. Marcin Krakowiak z kolejnym zwycięstwem w KSW!

Koniec walki! Borys Borkowski doznał kontuzji ręki! 

Nie zwalniamy tempa! Czas na kolejny pojedynek. Borys Borkowski czeka już w klace na Marcina Krakowiaka! 

Od początku starcia Słoweniec sprawiał wrażenie dość ospałego. Wykorzystywał to Martinik, który był szybszy i bardziej efektywny. Krusić szukał sprowadzeń, ale Czech bardzo umiejętnie się bronił. W końcu Martinik dopadł rywala w parterze i zasypał go gradem ciosów! Świetny występ młodego Czecha!  

I mamy bardzo szybkie skończenie! David Martinik rozbił Krusicia w parterze! 

Nadszedł czas na pierwszą walkę gali KSW 62! David Martinik i Lemmy Krusić już są w klatce. Zaraz pierwszy gong!

Poznaliśmy bohaterów walki wieczoru gali KSW 63! W walce o pas mistrzowski w kategorii półśredniej zmierzą się Roberto Soldić i Patrik Kincl! 

Trwa studio przed galą.

Zaczynamy!

Dziś w MMA zadebiutuje Tomasz Sarara. 

Do klatki KSW po ciężkiej kontuzji powróci Andrzej Grzebyk.

Szostak nie pozostał jednak dłużny.

Kołecki jest bardzo pewny siebie przed nadchodzącą walką. 

Tak wyglądała cała ceremonia ważenia przed KSW 62. 

W walce wieczoru zmierzą się Szymon Kołecki i Akop Szostak. Obaj zawodnicy będą mieli okazję rozwiązać swój konflikt. Oto, co wydarzyło się podczas ceremonii ważenia. 

Dzień dobry! Gala KSW 62 rozpocznie się za niespełna godzinę. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie