KSW 62: Tomasz Sarara pokonał Filipa Bradaricia po dramatycznej walce (WIDEO)

Sporty walki
KSW 62: Tomasz Sarara pokonał Filipa Bradaricia po dramatycznej walce (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Tomasz Sarara pokonał Filipa Bradaricia po dramatycznej walce (WIDEO)

Tomasz Sarara (1-0, 1 KO) pokonał Filipa Bradaricia (5-4, 5 KO) w trzeciej rundzie podczas gali KSW 62. Dla zawodnika z Krakowa był to debiut w walce na zasadach MMA.

W swojej pierwszej rundzie w historii występów w MMA utytułowany kickbokser miał spore kłopoty. Bradarić szybko obalił zawodnika z Krakowa i kontrolował go w tej pozycji niemal przez całą rundę. Sarara nabawił się także groźnej kontuzji oka, które "zamknęło się". W przerwie między rundami lekarz oglądał uraz 36-latka i ostatecznie dopuścił go do dalszej walki.

 

ZOBACZ TAKŻE: KSW 62: Dramatyczna kontuzja Polaka! Zwijał się z bólu (WIDEO)


Druga runda i powtórka z rozrywki - znowu to Bradarić znalazł się na górze. Po dwóch minutach sędzia podniósł pojedynek do stójki, jednak po chwili Sarara znowu był w niekorzystnej pozycji. Pod koniec rundy Chorwat, który do karty walk wskoczył dzień przed walką w związku z wypadnięciem Vladimira Toka, był bliski wygranej przed czasem, jednak Sarara wytrwał do gongu kończącego drugie starcie.

Sarara został dopuszczony również do ostatniej rundy, choć i tym razem jego rywal błyskawicznie go obalił. Po chwili walka wróciła do stójki, gdzie trafił Sarara i to on znalazł się w dosiadzie z góry. Jak się okazało, w tej pozycji zakończył się ten pojedynek, gdyż Bradarić się poddał. Zwycięski debiut w MMA utytułowanego stójkowicza!

Skrót walki Tomasz Sarara - Filip Bradarić:

Tomasz Sarara pokonał Filipa Bradaricia przez TKO (poddanie się), runda 3

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie