ME U-17: Polska - Włochy. Relacja i wynik na żywo

Reprezentacja Polski w siatkówce do lat 17 zmierzy się z Włochami. Polacy będą walczyć o brązowy medal mistrzostw Europy. Relacja i wynik na żywo od godziny 16:30 na Polsatsport.pl.

W fazie głównej mistrzostw Europy do lat 17 polscy siatkarze zajęli pierwsze miejsce w grupie 2., przegrywając zaledwie jedno spotkanie - z reprezentacją Włoch. W czasie pięciu meczów na tym etapie Biało-Czerwoni stracili zaledwie sześć setów. Lepiej poradzili sobie tylko Rosjanie, którzy oddali rywalom tylko cztery sety.

W półfinale Polacy przegrali 0:3 z narodową drużyną Słowenii. Teraz powalczą o brązowy medal mistrzostw Europy.

Rywalami naszej reprezentacji w walce o trzecie miejsce będzie włoski zespół. Zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego zajęli drugie miejsce w grupie Polaków, chociaż swoje stracie z Biało-Czerwonymi wygrali 3:0. Na drodze do finału stanęli im Rosjanie, którzy przeszli przez półfinał bez straty seta.

Relacja i wynik na żywo z meczu Polska - Włochy na Polsatsport.pl. Początek od godziny 16:30.