Dramat Bartosza Kapustki! Doznał kontuzji ciesząc się z gola

Bartosz Kapustka

Bartosz Kapustka zaliczył słodko-gorzki początek meczu z Florą Tallinn w eliminacjach Ligi Mistrzów. Piłkarz Legii strzelił gola na 1:0 w trzeciej minucie, ale ciesząc się z bramki doznał kontuzji i musiał opuścić murawę stadionu przy ulicy Łazienkowskiej 3.

Kapustka w 3. minucie zdecydował się na indywidualną akcję i ruszył z własnej połowy z piłką w kierunku bramki rywala. Wziął na plecy dwóch rywali, a będąc już w polu karnym, uderzył nie do obrony.

Nic dziwnego, że Kapustka bardzo ekspresyjnie cieszył się z gola dla mistrza Polski. Lądowanie było jednak dla niego bardzo twarde, bo pomocnik Legii złapał się za prawą nogę, a na jego twarzy wymalowało się cierpienie.

Gra została wznowiona od środka, ale już chwilę później Kapustka położył się na murawie i nie był w stanie kontynuować gry. Już w 7. minucie został zmieniony przez Bartosza Slisza...

Legia Warszawa ostatecznie wygrała 2:1, strzelając decydującego gola w doliczonym czasie gry.