Magdalena Damaske wraca do IŁ Capital Legionovii!

Siatkówka
Magdalena Damaske wraca do IŁ Capital Legionovii!
fot. CyfraSport
Magdalena Damaske (z prawej) wraca do Legionowa

Okienko transferowe sezonu 2021/22 stoi dla IŁ Capital Legionovii pod znakiem powrotów. Kolejną siatkarką, która wraca do Legionowa po rocznej przerwie jest przyjmująca Magdalena Damaske.

Zawodniczka mierzy 186 cm wzrostu. Dotychczas spędziła w naszym klubie trzy sezony. Po rocznym pobycie w Kaliszu wraca do IŁ Capital Legionovii. W latach 2015 i 2016 wraz z Atomem Treflem Sopot przyjmująca zdobywała tytuł wicemistrza Polski, a w roku 2015 dorzuciła do tego srebro Pucharu CEV.

 

ZOBACZ TAKŻE: Edward Skorek: Na pewno jest duża szansa na złoto

 

- Magda to siatkarka, której bardzo nam brakowało w zeszłym sezonie. Przez trzy spędzone tu lata stała się ważną postacią w szatni i całym klubie. Świetnie, że znowu jest z nami! – powiedział menedżer drużyny Maciej Szewczyk.

 

- Bardzo się cieszę że w tym sezonie znowu zagram dla IŁ Capital Legionovii. Mam nadzieję, że od początku sezonu będziemy mogły cieszyć się towarzystwem kibiców i niesamowitą atmosferą, którą tworzą dla nas wszystkich – powiedziała Damaske.

 

- Po trzech latach, które wcześniej tu spędziłam, myślę, że mogę nazwać to miejsce domem i mam nadzieję, że wraz z kibicami będziemy spotykać się w nim, żeby celebrować wszystkie wydarzenia sportowe i nie tylko, w atmosferze, za którą wszyscy bardzo tęsknimy! Do zobaczenia - dodała siatkarka.

psl, Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie