Metamorfoza córki Adama Małysza. Tak teraz wygląda 23-letnia Karolina (ZDJĘCIA)

Zimowe
Metamorfoza córki Adama Małysza. Tak teraz wygląda 23-letnia Karolina (ZDJĘCIA)
fot. PAP
Tak dziesięć lat temu wyglądała Karolina Małysz (pierwsza z lewej).

Adam Małysz to legenda skoków narciarskich, a jego osiągnięciami żyła cała Polska. Największe wsparcie zawsze otrzymywał od swojej żony Izabeli oraz córki Karoliny. Pociecha byłego skoczka jest już 23-letnią kobietą, która niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

Małysz swojego czasu był jedynym polskim skoczkiem, który walczył o największe trofea. Jego kariera dobiegła końca, ale zdobył niemal wszystko. Na swoim koncie ma cztery Kryształowe Kule, czterokrotne mistrzostwo świata, trzy srebrne medale olimpijskie oraz jeden brązowy. Były skoczek w dalszym ciągu jest gwiazdą w Polsce, a popularność zdobyła też jego partnerka oraz córka.

 

Zobacz także: Będę kandydował na stanowisko prezesa

 

Karolina Małysz ceni swoją prywatność i niechętnie udziela wywiadów. Jak sama mówi, stara się żyć anonimowo, a ludzie rozpoznają ją tylko po nazwisku.

 

- Jestem nieśmiała. Do tego bardzo przejmuję się opinią innych. Mocno przeżywam każdy artykuł w serwisach plotkarskich na mój temat. Tak samo jest z komentarzami pod tekstami. Ludzie wypowiadają się np. o moim wyglądzie. W komentarzach można przeczytać o sobie naprawdę wszystko. - powiedziała w 2019 roku dla WP SportoweFakty.

 

Pomimo tego, że córka byłego skoczka jest nieśmiała, to zaznacza, dlaczego nie kryje przed innymi, kto jest jej ojcem.

 

- Rzadko ktoś do mnie podchodzi, patrzy w jakiś szczególny sposób. Częściej jestem rozpoznawana po samym nazwisku, kiedy melduję się w hotelu, czy idę do nowej pracy lub szkoły. Ludzie pytają, czy Adam Małysz jest moim ojcem. Wtedy z jednej strony nie chcę się afiszować, a z drugiej myślę sobie, że przecież jestem dumna z taty. Mówię więc, że tak, jestem córką tego Małysza - dodawała.

 

Karolina Małysz od 7 lat jest w związku z o rok starszym partnerem i planują datę swojego ślubu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

 

Więcej zdjęć Karoliny Małysz na kolejnych stronach...

R.S, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie