2. Bundesliga: Schalke 04 - Hamburger SV. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W pierwszej kolejce 2. Bundesligi czeka nas starcie dwóch uznanych marek w niemieckim futbolu. Hamburger SV przyjedzie do Gelsenkirchen na spotkanie z Schalke 04. W rozpoczynającym się sezonie obie drużyny będą mierzyły w awans do 1. Bundesligi. Relacja i wyniki na żywo meczu Schalke 04 - Hamburger SV na Polsatsport.pl.

Miniony sezon był bardzo nieudany dla "Koenigsblauen". Schalke zajęło ostatnie miejsce w tabeli Bundesligi i pożegnało się z elitą. Wystarczy wspomnieć, że piłkarze z Gelsenkirchen w zeszłym sezonie ponieśli aż 24 porażki. Szybki powrót do elity jest jednym z priorytetów zespołu z Zagłębia Ruhry. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Kapustka skomentował swoją kontuzję 

 

Z kolei HSV gra na zapleczu już od trzech sezonów. Za każdym razem ekipa z północy Niemiec była wymieniana w gronie faworytów do awansu. Trzykrotnie jednak zespół z Hamburga kończył rozgrywki na czwartym miejscu. Przed HSV czwarty sezon na zapleczu Bundesligi. W Hamburg z pewnością mają nadzieję, że ostatni. 

 

Obie drużyny mierzyły się ze sobą 105 razy. 42-krotnie wygrywało Schalke, 39 razy HSV, a 24 razy padał remis. Jak będzie tym razem? 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Schalke 04 - Hamburger SV na Polsatsport.pl. Początek o 20:30. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie