Studio Tokio 2020. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Inne
Studio Tokio 2020. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Studio Tokio 2020 w Polsacie Sport rozpoczyna się codziennie o godzinie 20:00.

W piątek w stolicy Japonii rozpoczęły się igrzyska olimpijskie. Oznacza to, że tego samego dnia w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl wystartowało Studio Tokio 2020. Jest to program stworzony specjalnie z myślą o olimpijskiej rywalizacji. Na transmisję sobotniego wydania Studio Tokio 2020, gdzie podsumujemy drugi dzień na IO, zapraszamy do Polsatu Sport i na Polsatsport.pl.

Studio Tokio 2020 w Polsacie Sport rozpoczyna się codziennie o godzinie 20:00. Sobotnie wydanie poprowadzi Justyna Kostyra, która będzie gościć w studio Renatę Mauer-Różańską, Adama Kszczota, Czesława Langa i Ryszarda Boska.

 

W programie podsumujemy występ naszej siatkarskiej reprezentacji mężczyzn w meczu z Iranem. Ponadto spuentujemy występy koszykarskiej kadry 3x3, którzy mają za sobą już dwa spotkania na igrzyskach w Tokio. Do tego porozmawiamy o występach naszych tenisistek oraz tenisistów oraz pochylimy się nad startem polskich kolarzy.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Polscy siatkarze w wiosce olimpijskiej. "Nie wolno nam wyjść na zewnątrz"

 

W programie znajdą się również materiały wideo z olimpijskich aren w Tokio oraz relacje obecnych na miejscu reporterów: Tomasza Lejmana z Polsat News oraz Artura Gaca ze Sport.Interia.pl.

 

Do tego Marcin Lepa na czynniki pierwsze rozłoży wraz z Norbertem Huberem mecz Polska - Iran. Przegląd mediów przygotuje dla Państwa Aleksandra Szutenberg. Z kolei za pomocą łącznia internetowego połączymy się z byłym tenisistą Mariuszem Fystenbergiem, a także znanym aktorem Janem Englertem.

 

Powtórki Studia Tokio będą emitowane w Polsacie Sport Extra o godzinie 22:05 oraz w Polsacie Sport News o godzinie 7:00 następnego dnia. W tym samym kanale przez cały czas trwania igrzysk o godzinie 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 dostępne będą specjalne Flesze informacyjne poświęcone wydarzeniom z olimpijskich aren.

 

Na transmisję sobotniego wydania Studio Tokio 2020, gdzie podsumujemy drugi dzień na IO, zapraszamy do Polsatu Sport i na Polsatsport.pl. Początek od godziny 20:00.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie