Studio Tokio w niedzielę - 25.07

Inne
Studio Tokio w niedzielę - 25.07
fot. Polsat Sport
Studio Tokio 2020 w Polsacie Sport rozpoczyna się codziennie o godzinie 20:00.

Za nami kolejny dzień, a w zasadzie, patrząc z perspektywy czasu polskiego - kolejna noc z igrzyskami olimpijskimi w Tokio! A to oznacza stały punkt programu w naszej ramówce jakim jest Studio Tokio. Jeżeli chcesz być na bieżąco z azjatycką imprezą, koniecznie bądź z nami wieczorem. Startujemy od 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Analizy, komentarze, dyskusje, przegląd prasy, eksperckie oceny i rozmowy z postaciami z pierwszych stron gazet - to wszystko i jeszcze więcej można znaleźć w każdym wydaniu programu Studio Tokio, w którym nasi goście rozłożą na czynniki pierwsze wszystko to, o czym powinniśmy wiedzieć po kolejnym dniu zmagań na igrzyskach.

 

A działo się całkiem sporo. Niestety, już na początku zmagań w rywalizacji singlistek odpadła Magda Linette, która musiała uznać wyższość Aryny Sabalenki. Przed Polką jednak jeszcze rywalizacja w deblu, w którym wystartuje z Alicją Rosolską.

 

O wiele lepiej zaprezentował się Hubert Hurkacz, który pokonał Australijczyka Luke'a Saville'a i zameldował się w drugiej rundzie turnieju. Z pewnością tenisowi poświęcimy sporo czasu.

 

Zobacz także: Sensacyjny 18-latek wygrał na 400 m stylem dowolnym

 

W poniedziałkowy poranek drugie starcie w Tokio czeka naszych siatkarzy, którzy na inaugurację przegrali z Iranem 2:3. Niedzielny wieczór i Studio Tokio to zarazem idealny moment, aby jeszcze na chwilę wrócić do tamtej konfrontacji, ale przede wszystkim już skupić się na meczu z Italią.

 

W Studio Tokio porozmawiamy również o sportach walki, lekkiej atletyce i strzelectwie. 

 

Gośćmi niedzielnego programu, który poprowadzi Aleksandra Szutenberg, będą Renata Mauer, Adam Kszczot, Grzegorz Proksa oraz Adam Romański. Połączymy się również z Januszem Zaorskim.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.


A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie