Tokio 2020. Siatkówka kobiet: Serbia - Dominikana. Relacja i wynik na żywo

Inne

W trzecim meczu pierwszej kolejki turnieju siatkówki kobiet podczas igrzysk olimpijskich w Tokio reprezentacja Serbii zagra z Dominikaną. Drużyny mierzyły się ze sobą nieco ponad miesiąc temu w ramach Ligi Narodów. Wtedy Dominikana odniosła szybkie zwycięstwo i wygrała 3:0. Jaki zakończy się spotkanie na olimpijskim parkiecie? Relacja i wynik na żywo meczu Serbia - Dominikana od godz. 7:20 na Polsatsport.pl.

W klasyfikacji końcowej Ligi Narodów kobiet siatkarki z Dominikany uplasowały się na miejscu szóstym, a zawodniczki z Serbii zmagania w tegorocznej VNL zakończyły na miejscu trzynastym. 

 

Serbia podczas igrzysk olimpijskich w roku 2016 zdobyła srebrny medal, zaś Dominikana pochwalić się może złotem zdobytym w roku 2003 i 2019 podczas igrzysk panamerykańskich. 

 

Zobacz także: Rodzaje ataków w siatkówce

 

Dominikanki, w przeciwieństwie do Serbek, do pierwszego meczu na igrzyskach w Tokio podejdą po dłuższej przerwie od gry. Ostatni mecz rozegrały w ramach Ligi Narodów i wygrały z reprezentacją Niemiec 3:2. Po miesiącu zasłużonego odpoczynku zmierzą się z drużyną prowadzoną przez Zorana Terzica, która po zakończeniu rywalizacji w Rimini rozegrała trzy spotkania towarzyskie przeciwko siatkarkom z Włoch. Każdy z meczów Serbia - Włochy był pięciosetowym bojem. Finalnie to Serbia trzykrotnie wychodziła zwycięsko w tie breakach. 

 

W Lidze Narodów Dominikana szybko rozprawiła się z Serbią i wygrała 3:0. Jaki będzie przebieg spotkania tych drużyn podczas największej imprezy sportowej na świecie?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Serbia - Dominikana od godz. 7:20 na Polsatsport.pl.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie