Tokio 2020: Finały z polskimi osadami we wioślarstwie w środę

Inne
Tokio 2020: Finały z polskimi osadami we wioślarstwie w środę
fot. PAP
Tokio 2020. Wioślarstwo: Finały z polskimi osadami w środę

Z powodu niekorzystnej prognozy pogody we wtorek wioślarze nie będą rywalizowali w igrzyskach w Tokio. Finały z udziałem m.in. polskich osad - męskiej i żeńskiej czwórki podwójnej - przełożono na środę. Już w piątek Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik i Fabian Barański wygrali swój wyścig eliminacyjny.

Finał z udziałem wicemistrzów świata został przesunięty na środę, na godzinę 3.30 czasu polskiego. 20 minut później do rywalizacji przystąpią Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann, które także są aktualnymi wicemistrzyniami świata.

 

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia Zwolińska w półfinale K1

 

W środę o godzinie 2.30 o medal powalczą także Mateusz Biskup i Mirosław Ziętarski w dwójce podwójnej oraz czwórka bez sterniczki w składzie Maria Wierzbowska, Olga Michałkiewicz, Monika Chabel i Joanna Dittmann (godz. 2.50).

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.


A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

MS, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie