World Matchplay: Dimitri Van den Bergh - Peter Wright. Relacja i wynik na żywo

Inne

Dimitri Van den Bergh - Peter Wright to finał World Matchplay. Obaj zawodnicy na przestrzeni całego turnieju prezentowali się najlepiej, dlatego fani mogą być podekscytowani przed ich bezpośrednim starciem. Relacja i wynik na żywo z meczu Dimitri Van den Bergh - Peter Wright od 21:40 na Polsatsport.pl.

Belg pokonał w półfinale Krzysztofa Ratajskiego, choć na początku miał sporo kłopotów. Gdyby Polak wytrzymał ciśnienie, to mógłby prowadzić nawet 7:2 i kto wie, jak potoczyłoby się tamto spotkanie. Tak się jednak nie stało. Od tego momentu Van den Bergh prezentował się lepiej, przede wszystkim był skuteczniejszy na podwójnych i zasłużenie wygrał 17:9.

 

Zobacz także: World Matchplay: Krzysztof Ratajski przegrał z Dimitri Van den Berghiem w półfinale

 

Na znakomitej średniej swój półfinał rozegrał Wright. Szkot rywalizował z Michaelem van Gerwenem i zwyciężył 17:10. Mecz zakończył ze średnią 110,37! Miał 12 maksymalnych podejść do tarczy (180 punktów) i od początku dyktował warunki.

 

Zarówno Belg, jak i Szkot na przestrzeni całego turnieju prezentowali się najlepiej. Ich starcie może stać na rewelacyjnym poziomie!

 

Zwycięzca finału zainkasuje 150 tysięcy funtów. Przegrany wzbogaci się o 70 tysięcy funtów.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Dimitri Van den Bergh - Peter Wright od 21:40 na Polsatsport.pl.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie