Studio Tokio w poniedziałek - 26.07

Inne
Studio Tokio w poniedziałek - 26.07
fot. Polsat Sport
Studio Tokio 2020 w Polsacie Sport rozpoczyna się codziennie o godzinie 20:00.

Kolejne występy reprezentantów Polski na igrzyskach olimpijskich już za nami. Oznacza to kolejne wydanie naszego programu skupionego na japońskiej rywalizacji - Studio Tokio. Transmisja od 20:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl.

Studio Tokio jak zwykle zapewni dużo dokładnych analiz występów Polaków na igrzyskach olimpijskich. W programie nie zabraknie również dyskusji, przeglądów prasy i komentarzy ekspertów. Naszymi gośćmi będą znani polscy sportowcy, a także osobistości z pierwszych stron gazet.  

 

ZOBACZ TAKŻE: Co dolega Michałowi Kubiakowi? Siatkarz może nie zagrać w kolejnym meczu

 

Jednym z głównych punktów dyskusji będzie drugi mecz polskich siatkarzy, w którym Biało-Czerwoni pokonali reprezentację Włoch 3:0. To pierwsze zwycięstwo podopiecznych trenera Vitala Heynena podczas turnieju igrzysk olimpijskich w Tokio.

 

Skupimy się również na występie Igi Świątek. Zawodniczka z Raszyna w drugiej rundzie tenisowej rywalizacji w Tokio przegrała z Hiszpanką Paulą Badosą i odpadła z singlowego turnieju. Polce pozostała jeszcze rywalizacja w mikście w parze z Łukaszem Kubotem.

 

Powiemy także o polskich koszykarzach 3x3, którzy spotkają się narodową drużyną Chin. Po zwycięstwie nad rosyjskim zespołem, nasi zawodnicy na nowo złapali wiatr w żagle.

 

Nie zapomnimy też o reprezentantach Polski w strzelectwie, kajakarstwie górskim i pływaniu. 

 

Gośćmi programu, który poprowadzi Przemysław Iwańczyk, będą: Tomasz Swędrowski, Adam Kszczot, Renata Mauer-Różańska, Andrzej Person i Artur Barciś.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.


A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie