Tokio 2020. Siatkówka: Iran - Wenezuela. Relacja i wynik na żywo

Inne

W pierwszym meczu drugiej serii gier w rywalizacji siatkarzy na igrzyskach w Tokio reprezentacja Iranu - opromieniona zwycięstwem z Polską, zmierzy się z Wenezuelą. Zanosi się na błyskawiczny triumf "Persów". Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Można kurtuazyjnie oraz dyplomatycznie stwierdzić, że to tylko sport i wszystko się może zdarzyć. Trzeba jednak powiedzieć sobie wprost - w starciu Iranu z Wenezuelą sukcesem tych drugich będzie ugranie chociażby 20 punktów w jakimkolwiek z trzech setów. Tak, trzech, ponieważ nie należy przewidywać, aby to spotkanie mogło trwać dłużej. W innym przypadku będziemy mówić o gigantycznej sensacji.

 

Zobacz także: Tomasz Swędrowski: Nie z takimi problemami radził sobie ten zespół

 

Iran po niesamowitym boju pokonał Polskę 3:2, a co może stanowić lepszą motywację do dalszych zmagań, jak nie triumf z dwukrotnymi mistrzami świata z rzędu i kandydatami do złota podczas tegorocznych igrzysk? Nikt w obozie tej drużyny nie wyobraża sobie, aby Wenezuela mogła cokolwiek wskórać. Ekipa z Ameryki Północnej może liczyć jedynie na to, że zostanie mocno zlekceważona przez adwersarzy.

 

Wenezuelczycy w pierwszej kolejce przegrali z Japonią 0:3 i tylko w pierwszej partii gospodarze turnieju pozwolili rywalom przekroczyć barierę 20 "oczek". Trzeba zaznaczyć, że siatkarze z Kraju Kwitnącej Wiśni są co najmniej o jedną lub nawet dwie klasy słabsi od Irańczyków, co może jedynie uplastycznić nam scenariusz poniedziałkowej konfrontacji.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Iran - Wenezuela od godz. 2:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie