Studio Tokio we wtorek - 27.07

Inne
Studio Tokio we wtorek - 27.07
fot. PAP
Gdzie obejrzeć Studio Tokio?

Wtorek to kolejny dzień startów reprezentantów Polski na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Eksperci przeanalizują występy Biało-Czerwonych w programie Studio Tokio. Transmisja od godziny 20.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

We wtorek obserwowaliśmy zmagania Polaków w kilku dyscyplinach. Decydujący mecz w fazie grupowej rozegrali polscy koszykarze 3x3, którzy przegrali z Belgią 14:16. W tenisie rywalizował Hubert Hurkacz, przegrywając niespodziewanie z Liamem Broadym i żegnając się z Tokio.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy startują Polacy w Tokio 2020?

 

O tych i innych występach Biało-Czerwonych będą dyskutować znakomici goście wtorkowego Studio Tokio.

 

Kolejne wydanie programu poprowadzi Aleksandra Szutenberg. W studiu piąty dzień igrzysk przeanalizują eksperci: wioślarka Magdalena Fularczyk-Kozłowska, lekkoatleta Adam Kszczot, strzelczyni Renata Mauer-Różańska, siatkarz Andrzej Wrona oraz muzyk Jarosław Polak, znany jako Sidney Polak. 

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.


A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie