Tokio 2020: Gigantyczny skandal! Japończyk rzucił się na mistrzynię olimpijską

Inne
Tokio 2020: Gigantyczny skandal! Japończyk rzucił się na mistrzynię olimpijską
fot. PAP
Na treningu kolarek doszło do wielkiego skandalu.

Do olbrzymiego skandalu doszło podczas sesji treningowej kolarzy na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Wielka gwiazda tej dyscypliny, Holenderka Anna van der Breggen została zepchnięta z toru przez jednego z japońskich przedstawicieli służb porządkowych, który myślał, że ma do czynienia z... intruzem.

Van der Breggen to mistrzyni i brązowa medalistka igrzysk w Rio de Janeiro, ale w oczach japońskiej ochrony była uznana za szalonego kibica, który postanowił bez pozwolenia skorzystać z toru wyścigowego Fuji International Speedway. Holenderka nie tylko została zatrzymana przez jednego z ochroniarzy, ale również obalona.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Holendrzy zarażeni COVID-19 lecieli razem do Japonii

 

Według doniesień holenderskich mediów, utytułowana kolarka chciała potrenować wraz z koleżanką. Początkowo była sprawdzona przez służby, ale chwilę później potraktowana niczym intruz.

 

 

Sama zainteresowana zaznaczyła w wywiadzie, że nie odniosła żadnych obrażeń i będzie mogła wystartować w jeździe na czas. Niesmak jednak pozostał...

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie