Tokio 2020. Siatkówka plażowa: Fijałek/Bryl - Grimalt/Grimalt. Relacja i wynik na żywo

W drugiej kolejce rywalizacji siatkarzy plażowych Grzegorz Fijałek i Michał Bryl zagrają z braćmi Grimalt. Polacy rozpoczęli turniej w Tokio od zwycięstwa nad Marokańczykami 2:0. Natomiast para z Chile ugrała tylko seta przeciwko Evandro i Bruno. Relacja i wynik na żywo meczu Fijałek/Bryl - Grimalt/Grimalt od 10:00.

Fijałek i Bryl znajdują się na pozycji liderów grupy E. W pierwszym mecz na igrzyskach Biało-Czerwoni pokonali w dwóch setach Elgraoiego i Abicha. Teraz zagrają z Marco i Estebanem Grimaltem.

Chilijskie rodzeństwo w premierowym meczu przegrało z Evandro i Bruno 1:2. Mecz numer dwa będzie dla nich ważny w kontekście walki o bezpośredni awans do fazy Play-off.

Obie pary drugi raz spotkają się na plaży. W 2019 roku podczas turnieju w Doha po trzysetowym meczu półfinałowym triumfowali siatkarze z Ameryki Południowej.

Relacja na żywo z meczu Fijałek/Bryl - Grimalt/Grimalt na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 10:00.