Polskie siatkarki mają nowego rywala w meczu towarzyskim

Siatkówka
Polskie siatkarki mają nowego rywala w meczu towarzyskim
fot. Cyfrasport
Zmiana rywala! Reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowacją

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że z przyczyn niezależnych od PZPS doszło do zmiany przeciwniczek reprezentacji Polski kobiet w sparingu zaplanowanym w Bielsku-Białej na 29 i 30 lipca.

Belgijska federacja poinformowała, ze względu na zachorowania na COVID-19 w ich kadrze nie będzie możliwy ich przylot do Polski.


PZPS przyjął ze zrozumieniem sytuację Belgijek i niezwłocznie podjął działania mające na celu zastąpienie reprezentacji tego kraju. Działania zakończyły się powodzeniem dzięki przychylności słowackiej federacji siatkówki.

 

Zobacz także: 13–0! Seria zwycięstw polskich siatkarek w meczach sparingowych


Sparingi odbędą się zgodnie z planem 29 i 30 lipca o 18.00 w Hali Pod Dębowcem przy ulicy Karbowej 26.


Przypominamy, że awizowane mecze (również z Niemkami 4 i 5 sierpnia w Bielsku-Białej) będą jedną z niewielu okazji spotkania siatkarskiej Rodziny na trybunach i udziału w meczach z udziałem reprezentacji Polski. Obowiązujące obostrzenia związane z pandemią nadal skutkują ograniczeniami mającymi zapewnić bezpieczeństwo uczestników wydarzeń masowych.


Mecze z udziałem reprezentacji narodowych są więc wydarzeniami ekskluzywnymi, ale jednocześnie zwiastunem powrotu do normalności i okazją do przeżywania wspólnych, niezapomnianych emocji.

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie