Jan Błachowicz, Mamed Khalidov i Kasia Motloch wśród nominowanych do World MMA Awards

Sporty walki
Jan Błachowicz, Mamed Khalidov i Kasia Motloch wśród nominowanych do World MMA Awards
Fot. Polsat Sport
Jan Błachowicz otrzymał nominacje w dwóch kategoriach.

Magazyn "Fighters Only" ogłosił nominacje do nagród World MMA Awards. Będzie to 13. edycja prestiżowego plebiscytu, w którym przyznawane są nagrody za ostatnie 12 miesięcy. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Jan Błachowicz, Mamed Khalidov i Kasia Motloch.

Mistrz UFC w kategorii półciężkiej jest kandydatem do nagrody w dwóch kategoriach: "Zawodnik Roku" i "Międzynarodowy Zawodnik Roku". We wrześniu zeszłego roku Błachowicz sięgnął po mistrzowski pas nokautjąc w drugiej rundzie Dominicka Reyesa. Następnie w marcu 2021 roku obronił tytuł w starciu z Israelem Adesanyą. Obecnie przygotowuje się do drugiej obrony. Jego rywalem będzie Glover Teixeira, a do walki ma dojść pod koniec października. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Hitowe starcie z udziałem Pudziana coraz bliżej! "Negocjacje trwają" 

 

Wśród nominowanych do kategorii "Nokaut Roku" znalazł się Mamed Khalidov. Mistrz KSW w kategorii średniej został doceniony za efektowny nokaut na Scotcie Askhamie podczas KSW 55. 41-latek popisał się efektownym latającym wysokim kopnięciem w pierwszej rundzie. 

 

Z kolei w kategorii "ring girl roku" kandydatką do nagrody jest Kasia Motloch. "Kejsi" od kilku lat regularnie pojawia się na galach KSW w roli ring girl. 

 

Głosować w plebiscycie World MMA Awards można tutaj.

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie