Tokio 2020: Polska - Japonia na żywo. Relacja i wynik online

Inne

Pora na kolejny mecz Biało-Czerwonych w fazie grupowej olimpijskiego turnieju siatkarzy. W czwartym spotkaniu podopieczni Vitala Heynena zmierza się z Japonią. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Japonia od godziny 7:20 na Polsatsport.pl.

Za Polakami już trzy spotkania. W pierwszym z nich Biało-Czerwoni zaliczyli potknięcie i ulegli reprezentacji Iranu 2:3. Potem było już tylko lepiej - w drugim meczu pokonali Włochów 3:2, a w kolejnym rozprawili się z reprezentacją Wenezueli 3:1. Świetne spotkanie przeciwko ekipie z Ameryki Południowej rozegrał przyjmujący Kamil Semeniuk, który zdobył 24 punkty. 

 

- Na początku było trochę nerwów i stresik, bo jednak to był taki prawdziwy debiut olimpijski. Chciałem się zaprezentować jak najlepiej tylko potrafię. Mam nadzieję, że trener jest zadowolony, chłopaki też - wygraliśmy, dopisujemy trzy punkty - zaznaczył po spotkaniu zawodnik Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki meczów 3. kolejki turnieju siatkarzy w Tokio

 

Teraz pora na starcie z Japonią, która - podobnie jak Polacy - ma na koncie dwa zwycięstwa i z dorobkiem 6 punktów plasuje się na drugim miejscu w grupie. Gospodarze rozprawili się kolejno z Wenezuelą i Kanadą, ale w trzecim meczu ulegli reprezentacji Włoch 1:3.

 

Sytuacja w grupie A jest bardzo dynamiczna i o tym, kto awansuje do ćwierćfinału zadecydują detale. W najgorszej sytuacji znajduje się Wenezuela, której nie udało się jeszcze wygrać spotkania.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Japonia od godziny 7:20 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie