Tokio 2020: Skrzypulec i Ogar utrzymały prowadzenie po trzech wyścigach

Inne
Tokio 2020: Skrzypulec i Ogar utrzymały prowadzenie po trzech wyścigach
Fot. PAP
Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar

Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar zajęły drugie miejsce w trzecim wyścigu żeglarskiej klasy 470, ale utrzymały prowadzenie w olimpijskiej rywalizacji w Enoshimie. W czwartek Polki przegrały z Brazylijkami Fernandą Oliveirą i Aną Barbachan, które awansowały na trzecią pozycję.

Dzień wcześniej w dwóch pierwszej wyścigach Skrzypulec i Ogar były najlepsze. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej utrzymały też Francuzki Camille Lecointre i Aloise Retornaz, które były w trzecim wyścigu czwarte. Na czwarte miejsce spadły Brytyjki Hannah Mills i Eilidh McIntyre, które dopłynęły w czwartek siódme.


ZOBACZ TAKŻE: Sam Kendricks zakażony koronawirusem. Nie wystartuje w konkursie skoku o tyczce

 

Mills oraz Lecointre to, odpowiednio, złota i brązowa medalistka igrzysk w Rio de Janeiro w 2016 roku, jednak obie płynęły wówczas z innymi partnerkami.

 

Na czwartek zaplanowany jest jeszcze jeden wyścig tej klasy.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

PI, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie