Abus Magomedov rozstał się z KSW. "Mój menadżer negocjuje z różnymi organizacjami"

Sporty walki
Abus Magomedov rozstał się z KSW. "Mój menadżer negocjuje z różnymi organizacjami"
Fot. KSW
Abus Magomedov nie jest już zawodnikiem KSW.

Abus Magomedov (24-4, 13 KO, 6 SUB) za pośrednictwem Instagrama poinformował o odejściu z KSW. Zawodnik klubu UFD Gym podziękował właścicielom największej Polskiej organizacji za współpracę i zdradził, że jego management już prowadzi negocjacje dotyczące jego przyszłości. Sprawę skomentował Martin Lewandowski.

W KSW Magomedov stoczył tylko jeden pojedynek. Reprezentant Niemiec na KSW 57 pokonał przez poddanie w drugiej rundzie Cezarego Kęsika. Tym samym zafundował Polakowi pierwszą porażkę w zawodowej karierze. Jak się okazało, przynajmniej na razie był to ostatni występ Magomedova dla polskiej organizacji. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Hitowe starcie z udziałem Pudziana coraz bliżej! "Negocjacje trwają"

 

Informację o rozstaniu z KSW 30-latek zamieścił na Instagramie. Zawodnik podziękował Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu za otrzymaną szansę i poinformował, że jego management prowadzi rozmowy z innymi organizacjami. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @abus_magomedov

 

 

Całą sprawę skomentował Lewandowski. Współwłaściciel KSW podkreślił, że strony rozeszły się w przyjaznych stosunkach. Jako powód rozstania wskazał fakt, iż Magomedov z powodów osobistych nie chciał walczyć z Mamedem Khalidovem i Roberto Soldiciem. KSW zaoferowało mu również przejście do dywizji półciężkiej, na co zawodnik UFD Gym nie przystał.

 

 

 

Oprócz walki z Kęsikiem Magomedov zaistniał w KSW... awanturą po walce Shamila Musaeva z Urosem Jurisiciem. Reprezentant Niemiec był w narożniku Rosjanina i uczestniczył w bijatyce, do której doszło w klatce po pojedynku. Magomedov i kilku innych uczestników zajścia zostało ukaranych przez KSW. 

 

30-latek to nie pierwszy zawodnik, który w ostatnim czasie rozstał się z największą polską organizacją. Niedawno o odejściu z KSW poinformował inny przedstawiciel kategorii średniej - Aleksandar Ilić. Serb nie dogadał się z KSW w sprawie nowego kontraktu. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie