Tokio 2020. Piłka nożna. Korea Południowa - Meksyk. Relacja i wynik na żywo

Inne

W ostatnim ćwierćfinale turnieju piłkarskiego podczas igrzysk w Tokio Korea Południowa zmierzy się z Meksykiem. Patrząc na poprzednie mecze, możemy spodziewać się gradu bramek. Relacja i wynik na żywo z meczu Korea Południowa - Meksyk od godziny 13.00 na Polsatsport.pl.

Pierwszy mecz Korei Południowej na igrzyskach w Tokio nie zwiastował dobrego występu w całym turnieju. Przegrała ona z Nową Zelandią 0:1. Później jednak przyszły wysokie wygrane z Rumunią (4:0) i Hondurasem (6:0). Dobra forma może napawać optymizmem Koreańczyków, którzy zapewne chcieliby wyrównać swój najlepszy wynik na igrzyskach. W 2012 roku w Londynie zajęli trzecie miejsce.

 

Tokio 2020: Piłka nożna kobiet. Znamy pary półfinałowe

 

Meksyk przeciwnie do sobotniego rywala wystartował kapitalnie, od wygranej 4:1 z Francją. Później przyszła porażka z Japonią 1:2 i kolejne pewne zwycięstwo z Republiką Południowej Afryki 3:0. Igrzyska w 2012 roku były najlepsze w historii nie tylko dla Korei, ale również dla Meksyku. "El Tri" nie przegrali wtedy ani jednego meczu, a w finale pokonali Brazylię 2:1.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Korea Południowa - Meksyk od godziny 13.00 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie