Tokio 2020. Siatkówka plażowa: Kantor/Łosiak - Nicolai/Lupo. Relacja i wynik na żywo

Inne

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak w trzecim meczu grupowym turnieju olimpijskiego w Tokio zmierzą się z Włochami Paolo Nicolai i Daniele Lupo, którzy na koncie mają dwa zwycięstwa i są już pewni gry w kolejnej fazie. Z kolei Polacy mają na koncie trzy punkty. Relacja na żywo z meczu Kantor/Łosiak - Nicolai/Lupo na Polsatsport.pl.

W ostatnim meczu w Tokio siatkarze plażowi Kantor i Łosiak przegrali z niemiecką parą Juliusem Tholem i Clemensem Wicklerem 20:22, 16:21. O tym, czy awansują do 1/8 finału zadecyduje ostatnie spotkanie - w piątek z Włochami.

 

Zobacz także: Dominik Kwapisiewicz pożegnał się z Aluron CMC Wartą Zawiercie

 

Kantor i Łosiak w 2018 roku byli liderami światowego rankingu. W kolejnych latach wielokrotnie na drodze stawały im kontuzje. Sytuacji nie ułatwiła im także spowodowana pandemią COVID-19 roczna przerwa w startach w imprezach World Tour, podczas których można było zdobyć punkty do olimpijskiego rankingu. W związku z tym wszystkim praktycznie do ostatniej chwili walczyli o przepustkę na igrzyska w Tokio.

 

W pierwszym meczu pokonali Japończyków Yusuke Ishijimę i Katsuhiro Shiratoriego 2:0. Teraz czeka ich pojedynek z Włochami Paolo Nicolai i Daniele Lupo, którzy na koncie mają dwa zwycięstwa i są już pewni gry w kolejnej fazie.

 

Z kolei do kolejnej fazy turnieju awansowali za to już Grzegorz Fijałek i Michał Bryl, którzy mają na koncie dwa zwycięstwa i w ostatnim spotkaniu z Brazylijczykami Evandro Oliveirą i Bruno Schmidtem zagrają o pierwsze miejsce w tabeli grupy E.

 

Relacja na żywo z meczu Kantor/Łosiak - Nicolai/Lupo na Polsatsport.pl. Początek od godziny 9:00.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie