Studio Tokio w sobotę - 31 lipca

Inne
Studio Tokio w sobotę - 31 lipca
fot. Polsat Sport

Igrzyska olimpijskie w Tokio są już na półmetku, i choć na koncie reprezentantów Polski znajduje się jak na razie jeden medal, to w kontekście startu rywalizacji w konkurencjach lekkoatletycznych, "biało-czerwoni kibice" mogą mieć nadzieję na lepsze jutro. W kolejnym programie Studio Tokio porozmawiamy o sobotnich startach Polaków oraz o zbliżających się szansach na sięgnięcie po kolejny medal. Początek prgramu o godzinie 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Jeżeli chodzi o sobotnią rywalizację Polaków, to jak na razie możemy się cieszyć z awansu Piotra Liska do finału skoku o tyczce. Niestety noga powinęła się Pawłowi Wojciechowskiemu i po raz kolejny nie zobaczymy go w turnieju finałowym - poprzednio miało to miejsce w 2012 roku w Londynie i w 2016 w Rio de Janeiro.
 
ZOBACZ TAKŻE: Gorzkie słowa Wojciechowskiego. "Sam sobie tego nie potrafię wytłumaczyć"
 
Kwalifikacji do finału nie udało się również wywalczyć polskiej strzelczyni - Anecie Stankiewicz, która w eliminacjach konkurencji karabinu małokalibrowego w trzech postawach znalazła się w drugiej dziesiątce. Głównym tematem będzie złoty medal sztafety w składzie Dariusz Kowaluk, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik i Kajetan Duszyński. Biało-Czerwoni sięgnęli po drugi medal dla naszego kraju - i to złoty!
 
Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Renata Mauer-Różańska, Katarzyna Skowrońska, Damian Janikowski oraz Adam Kszczot. Połączymy się również z obserwującym rywalizację w Japonii gościem specjalnym.
 
Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.
 
A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie