Tokio 2020: Amerykańska supergwiazda nie wystąpi w niedzielnych finałach

Inne
Tokio 2020: Amerykańska supergwiazda nie wystąpi w niedzielnych finałach
fot. PAP
Amerykańska supergwiazda gimnastyki Simone Biles, która zrezygnowała ze startu w finale wieloboju, nie wystąpi także w niedzielnych finałach skoku i ćwiczeń na poręczach.

Amerykańska supergwiazda gimnastyki Simone Biles, która zrezygnowała ze startu w finale wieloboju, nie wystąpi także w niedzielnych finałach skoku i ćwiczeń na poręczach - poinformowała w sobotę Amerykańska Federacja Gimnastyczna na swoim koncie na Twitterze.

Jak zaznaczono w przekazanej w mediach społecznościowych informacji stan zdrowia Biles jest oceniany na bieżąco i na tej podstawie podjęta zostanie decyzja o jej ewentualnym występie w poniedziałkowych i wtorkowych konkurencjach - ćwiczeniach wolnych i równoważni.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Kiedy startują Polacy? Terminarz, program, godziny

 

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

KN, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie