Tokio 2020. Siatkówka plażowa: Kantor/Łosiak - Herrerea/Gavira. Relacja i wynik na żywo

Inne

Hiszpanie Pablo Herrera i Adrian Gavira będą rywalami Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka w meczu barażowym o awans do 1/8 finału turnieju olimpijskiego siatkarzy plażowych w Tokio. Relacja i wynik na żywo meczu Kantor/Łosiak - Herrera/Gavira na PolsatSport.pl.

Oba duety zajęły trzecie lokaty w swoich grupach. Kantor z Łosiakiem doznali dwóch porażek i zanotowali jedno zwycięstwo - nad Japończykami Yusuke Ishijima i Katsuhiro Shiratorim 2:0, które pozwoliło im zająć trzecią lokatę.

 

ZOBACZ TAKŻE: O której godzinie rozpocznie się mecz Polska - Kanada?

 

Do najlepszej "16" turnieju olimpijskiego awansowali Grzegorz Fijałek i Michał Bryl, którzy uplasowali się na drugiej pozycji w grupie E. Rywali w następnej rundzie poznają po zakończeniu spotkań barażowych.

 

Do 1/8 finału awansowały zespoły z pierwszych i drugich miejsc w grupach oraz dwa z trzecich lokat z najlepszym bilansem. Pozostałe cztery zespoły, które były trzecie, zagrają w dwóch meczach barażowych.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Kantor/Łosiak - Herrera/Gavira na PolsatSport.pl. Początek od godziny 14:00. 

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

IM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie