Tokio 2020. Piłka nożna. Japonia - Nowa Zelandia. Relacja i wynik na żywo

Inne

Gospodarze turnieju olimpijskiego, Japończycy grają na tych igrzyskach kapitalnie. W ćwierćfinale zatrzymać ich spróbuje reprezentacja Nowej Zelandii. Relacja i wynik na żywo z meczu Japonia - Nowa Zelandia od godziny 11.00 na Polsatsport.pl.

Japonia notuje niezwykle udany początek turnieju olimpijskiego. Przez fazę grupową przeszła jak burza, pokonując najpierw RPA 1:0 oraz Meksyk 2:1. W ostatnim spotkaniu rozbiła Francję 4:0 i z kompletem punktów awansowała do ćwierćfinału.

 

Zobacz także: Ben White nowym piłkarzem Arsenalu

 

Dużo trudniej idzie jak na razie Nowozelandczykom. Zaczęli od wygranej z Koreą Południową 1:0, później przyszła porażka z Hondurasem, a na koniec remis z Rumunią. Lepszy bilans bramkowy pozwolił Nowej Zelandii na awans.

 

Dla Japończyków największym sukcesem na igrzyskach była czwarta lokata w 2012 roku. Nowa Zelandia pierwszy raz wyszła z grupy.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Japonia - Nowa Zelandia od godziny 11.00 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie