Tokio 2020. Siatkówka kobiet: Serbia - Brazylia. Relacja i wynik na żywo

W spotkaniu czwartej kolejki turnieju olimpijskiego siatkarek zmierzą się dwie niepokonane jak dotąd reprezentację Serbii i Brazylii. Aktualne mistrzynie świata (2018) nie straciły w Tokio ani jednego seta. Relacja na żywo z meczu Serbia – Brazylia na Polsatsport.pl.

Podopieczne Zorana Terzicia w tym momencie są na pierwszym miejscu w grupie A. Serbki w spotkaniu inaugurującym pokonały Dominikanki 3:0. Następnie bez problemu poradziły sobie z reprezentacją gospodarzy 3:0 oraz Kenii 3:0.

Brazylijki z kompletem zwycięstw plasują się na drugiej pozycji w grupie, ustępując tylko Serbii. W pierwszym spotkaniu wygrały z Koreą Południową 3:0, następnie pokonały reprezentację Dominikany po tie-breaku 3:2. W trzeciej kolejce podejmowały Japonki, z którymi szybko się rozprawiły 3:0.

Obie ekipy ostatnio grały ze sobą w tegorocznej Lidze Narodów. Wówczas górą była drużyna Brazylii, która zakończyła to spotkanie w trzech setach.

Relacja na żywo z meczu Serbia - Brazylia na Polsatsport. Początek o godz. 9:25.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.