Fortuna 1 Liga: Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W niedzielnym meczu 1. kolejki Fortuna 1 Ligi Widzew Łódź zagra z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie będzie meczem inauguracyjnym sezonu dla obu zespołów. "Biało-czarnych" czeka trudne spotkanie, ponieważ Widzew wymieniany jest jako jeden z kandydatów do awansu. Relacja i wynik na żywo z meczu Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz od godziny 12:40 na Polsatsport.pl.

Ostatnie osiem spotkań pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Widzewem zakończyło się czterema zwycięstwami Sandecji, trzema wygranymi Widzewa, a jedno ze spotkań zakończyło się remisem.

 

W czerwcu nowym szkoleniowcem zespołu Widzewa został Janusz Niedźwiedź. Trener, który w ubiegłym sezonie uzyskał z Górnikiem Polkowice awans do Fortuna 1 Ligi, zdradził, jak może wyglądać pierwsze ligowe spotkanie z Sandecją.

 

- Sandecja miała świetną serię i na pewno nie możemy zlekceważyć tego przeciwnika i powiedzieć, że w poprzednim sezonie był to zespół z dołu tabeli. To jest nowe rozdanie, są nowi piłkarze, ale trener Dudek już określony czas pracuje z zespołem, więc miał pewien dłuższy okres na wdrożenie pewnych mechanizmów, także czeka nas bardzo ciężki bój - stwierdził Niedźwiedź.

 

Zobacz także: Festiwal pięknych bramek w Katowicach! GieKSa zremisowała z Resovią

 

O niedzielnym spotkaniu wypowiedział się także nowy zawodnik Widzewa, Paweł Zieliński.

 

- Zespół Sandecji jest nieprzyjemną drużyną. Od pierwszej do ostatniej minuty musimy być bardzo skoncentrowani, żeby przez jakiś moment dekoncentracji przypadkowo nie stracić bramki. Będziemy starali się grać ofensywnie, ale pierwszy mecz to jest wielka niewiadoma. W szatni piłkarskiej mówi się o nim, że to mecz-pułapka. Dlatego po prostu będziemy chcieli wygrać, żeby to nas napędziło na kolejne spotkania - stwierdził Zieliński.

 

"Biało-czarni" odbyli intensywny obóz przygotowawczy do nowego sezonu w Rybniku-Kamieniu. Przed piłkarzami Sandecji trudne zadanie, ponieważ Widzew wymieniany jest jako jeden z kandydatów do awansu. 

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz od godziny 12:40 na Polsatsport.pl.

 

Wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi na żywo w IPLA.tv.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie