PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań - Pogoń Szczecin. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Warta Poznań i Pogoń Szczecin w niedzielnym meczu powalczą o punkty w drugiej kolejce rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Relacja i wynik na żywo z meczu Warta Poznań - Pogoń Szczecin od godziny 15.00 na Polsatsport.pl.

Warta Poznań w ubiegły sezon PKO PB Ekstraklasy zakończyła na miejscu piątym, z kolei ich niedzielni rywale, piłkarze Pogoni Szczecin uplasowali się na miejscu trzecim. Zawodnicy trenera Kosty Runjaicia walczyli do końca o wicemistrzostwo Polski, ale przegrali z Rakowem Częstochowa.

 

Drużyna ze Szczecina musiała na początku sezonu pogodzić występy w Europie ze spotkaniami w PKO Bank Polski Ekstraklasie.

 

Zobacz także: IPLA pokaże wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi!

 

Zarówno Warta, jak i Pogoń bieżący sezon rozpoczęły zadowalająco. Piłkarze ze Szczecina pokonali na własnym boisku Górnika Zabrze 2:0. Zawodnicy Warty Poznań z Wrocławia wyjechali z zebranymi punktami, które zdobyli w meczu ze Śląskiem Wrocław zakończonym 2:2. Do remisu doprowadzili w końcówce pojedynku. 

 

- Zespół wie już, że w jednej chwili można zniweczyć cały swój wysiłek. Dobrze, że daliśmy sygnał w końcówce i zdołaliśmy strzelić gola, który dał nam punkt - powiedział po meczu trener Piotr Tworek.

 

Trener „Zielonych” o Pogoni Szczecin wypowiada się z uznaniem i szacunkiem.

 

- Lubię oglądać Pogoń, jej styl oparty na dużej wymienności pozycji, rotacji, gdzie jest dużo gry na jeden kontakt. Grają dla mnie fantastyczną piłkę i pojedynek z nimi to będzie duże wyzwanie dla nas i musimy być maksymalnie przygotowani w niedzielę - stwierdził.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Warta Poznań - Pogoń Szczecin od godziny 15.00 na Polsatsport.pl.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie