Tokio 2020: Polska - Francja. Kiedy mecz? O której godzinie?

Inne
Tokio 2020: Polska - Francja. Kiedy mecz? O której godzinie?
Fot. PAP
Bartosz Kurek

Polska zmierzy się z Francją w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego siatkarzy. Czy Biało-Czerwoni awansują do finałowej czwórki? Kiedy mecz Polska - Francja? O której godzinie rozpocznie się mecz Polska - Francja?

Reprezentacja Polski siatkarzy zagra z Francją w ćwierćfinałowym meczu turnieju olimpijskiego. Biało-Czerwoni wygrali ostatnie grupowe spotkanie z Kanadą 3:0 i zajęli pierwsze miejsce w grupie A, co oznacza, że ich rywalem w ćwierćfinale będzie czwarty zespół grupy B.


Czwarte miejsce w grupie B zajęła z kolei Francja. "Trójkolorowi" słabo rozpoczęli turniej od porażki z USA (0:3), a w trzecim meczu przegrali z Argentyną (2:3) przez co musieli wznieść się na wyżyny możliwości w ostatnim starciu z silną Brazylią. Ostatecznie Francuzi przegrali 2:3, ale i tak zajęli czwarte miejsce, co oznacza, że zmierzą się z Polską w ćwierćfinałowym spotkaniu.


Bardziej niż przeciwnik wśród polskich kibiców emocje wzbudziła godzina rozgrywania spotkania. Biało-Czerwoni zagrają z Francją po południu, choć przed ogłoszeniem składu ćwierćfinałów pojawiały się informacje, że może mecz może odbyć się o znacznie wcześniejszej porze.

Kiedy mecz Polska - Francja? O której godzinie rozpocznie się mecz Polska - Francja?

Ćwierćfinałowy mecz Polska - Francja odbędzie się 3 sierpnia o godz. 14:30. Relację i wynik na żywo będzie można śledzić na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. 

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie