Tokio 2020: Pawliuczenkowa i Rublow najlepsi w mikście

Inne
Tokio 2020: Pawliuczenkowa i Rublow najlepsi w mikście
fot. PAP
Reprezentanci Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego Anastazja Pawliuczenkowa i Andriej Rublow pokonali w finale gry mieszanej w tenisie swoich rodaków Jelenę Wiesninę i Asłana Karacewa.

Reprezentanci Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego Anastazja Pawliuczenkowa i Andriej Rublow pokonali w finale gry mieszanej w tenisie swoich rodaków Jelenę Wiesninę i Asłana Karacewa 6:4, 6:7 (5-7), 13-11 i zdobyli złoty medal igrzysk olimpijskich w Tokio.

Mecz o brązowy medal się nie odbył. Z powodu kontuzji barku Novaka Djokovica, któremu partnerowała Nina Stojanovic, serbski duet oddał trzecie miejsce walkowerem Australijczykom Ashleigh Barty i Johnowi Peersowi.

 

Wiesnina kilka godzin wcześniej wywalczyła także srebro w deblu, wraz z Wieroniką Kudiermietową.

 

W ćwierćfinale odpadli Iga Świątek i Łukasz Kubot, którzy przegrali z Wiesniną i Karacewem.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. 

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

BS, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie