Tokio 2020: Siatkówka: USA - Argentyna. Relacja i wynik na żywo

USA - Argentyna to mecz, który powinien zdecydować o tym, kto wyjdzie z grupy B na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Na ten moment w lepszej sytuacji są Amerykanie, ale muszą uważać, bo każda porażka zepchnie ich z czwartego miejsca. Relacja i wynik na żywo z meczu USA - Argentyna od 14:45 na Polsatsport.pl.

USA jak na razie gra w kratkę. Przełożyło się to m.in. na ogranie Francji w trzech setach oraz przegranie partii z Tunezją. Do tego dochodzą też porażki z Brazylią oraz Rosyjskim Komitetem Olimpijskim. Pozostałe wyniki sprawiły, że przed ostatnią kolejką Amerykanie nie są pewni awansu do ćwierćfinału. A przed nimi wymagające spotkanie z Argentyną.

Gracze Marcelo Mendeza są wielkim wygranym turnieju olimpijskiego. Choć przed ostatnim meczem są na piątym miejscu, które nic im nie daje, to mało wierzył, że będą potrafili przeciwstawić się gigantom z grupy śmierci. Argentyna potraifła ograć po tie-breaku Francję czy też minimalnie po pięciu setach przegrać z Brazylią. Ostatnio pokazali wielki charakter. Choć przegrywali z Tunezją 0:2, to wygrali po tie-breaku.

Jak będzie w niedzielę?

Relacja i wynik na żywo z meczu USA - Argentyna od 14:45 na Polsatsport.pl.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.