Tokio 2020. Siatkówka: Włochy - Wenezuela. Relacja i wynik na żywo

Włochy - Wenezuela to mecz grupy A turnieju siatkarzy na igrzyskach olimpijskich, który zdecyduje o rozstawieniu "Italii". Podopieczni Gianlorenzo Blenginiego mają wszystko w swoich rękach. Czy to wykorzystają? Relacja i wynik na żywo z meczu Włochy - Wenezuela od 9:25 na Polsatsport.pl.

Siatkarze z Półwyspu Apenińskiego mają jak na razie tylko jedną porażkę - w trzech setach z Polską. Pozostałe mecze kończyły się już ich zwycięstwami. Na uwagę zasługuje ich pierwsza potyczka w Tokio przeciwko Kanadzie. Włosi przegrywali już 0:2, ale potrafili odwrócić losy spotkania. Iran i Japonię udało im się ograć za trzy punkty.

Wenezuela pełni rolę kopciuszka. W czterech meczach ugrała zaledwie seta i to w meczu z Polską. Każdy kolejny wywalczony na turnieju olimpijskim będzie wielkim sukcesem, więc Włosi i tak muszą zachować koncentrację. Wenezuelczycy udowodnili, że jeśli da się im pograć, to są w stanie wykorzystać każdy błąd.

Relacja i wynik na żywo z meczu Włochy - Wenezuela od 9:25 na Polsatsport.pl.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.