Tokio 2020. Piłka nożna kobiet: Australia - Szwecja. Relacja i wynik na żywo

Inne

Australia - Szwecja to drugi półfinał olimpijskiego turnieju piłki nożnej kobiet. Będzie to ich drugie spotkanie w Tokio, gdyż wcześniej zagrały w grupie. Kto tym razem okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo z meczu Australia - Szwecja od 13:0 na Polsatsport.pl.

24 lipca w ramach 2. kolejki grupy G Szwedki zmierzyły się z Australijkami. Dwa gole dla tych drugich strzeliła Sam Kerr, ale później zmarnowała też rzut karny. Podopieczne Petera Gerhardssona były jednak skuteczniejsze. Zdobyły cztery bramki i dopisały trzy punkty. Los chciał, że do rewanżu dojdzie w półfinale. Stawka będzie więc znacznie większa. Kto zachowa więcej zimnej krwi?

 

Zobacz także: Tokio 2020: Pary ćwierćfinałowe turnieju siatkarzy

 

Australijki wygrały na tym turnieju tylko jedno spotkanie w regulaminowym czasie - 2:1 z Nową Zelandią. W ćwierćfinale potrzebowały dogrywki do pokonania Wielkiej Brytanii. Wystarczyły do tego dwa trafienia Kerr, czyli największej gwiazdy Australii. Piłkarka Chelsea ma na koncie już pięć trafień i to od niej będzie zależało najwięcej w poniedziałek.

 

Szwedki wygrały za to cztery kolejne spotkania. Czy ktoś będzie w stanie je zatrzymać?

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Australia - Szwecja od 13:00 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie czwartku na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio o 20:00 w Polsacie Sport Extra. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym, co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie