Tokio 2020. Siatkówka kobiet: Japonia - Dominikana. Relacja i wynik na żywo

Inne

Czas na ostatnią kolejkę turnieju żeńskiej siatkówki podczas igrzysk w Tokio. W poniedziałkowym meczu na boisku olimpijskim reprezentacja Japonii zmierzy się z Dominikaną. Relacja i wynik na żywo meczu Japonia - Dominikana od godziny 12:40 na Polsatsport.pl.

Japonia nie najlepiej radzi sobie w tym turnieju. Z czterech spotkań w Tokio, wygrała zaledwie jedno, z outsiderkami grupy Kenijkami. Później było już trudniej i kolejne trzy spotkania nie poszły po myśli Japonek. Przegrały 0:3 z Serbią, taki sam wynik padł w meczu z Brazylią, a w sobotę przegrały po tie breaku z Koreą Południową.

 

W lepszej sytuacji wcale nie jest zespół z Dominikany. Siatkarki te, podobnie jak Japonki, przegrały trzy z czterech rozegranych spotkań w Tokio (z Serbią 0:3, Brazylią 2:3 oraz z Koreą Południową 2:3). Mecz z Kenią wygrały pewnie 3:0.

 

Zobacz także: Mistrz olimpijski z Pekinu zakończył karierę

 

Zespoły mierzyły się ze sobą w czerwcu bieżącego roku podczas rozgrywek w Rimini w ramach Ligi Narodów. Wtedy to Japonia okazała się lepsza i pokonała Dominikanę 3:2. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Japonia - Dominikana od godziny 12:40 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. 

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie