Tokio 2020: Siatkówka kobiet. Serbia - Korea Południowa. Relacja i wynik na żywo

Inne

Spotkanie Serbek z Koreankami zainauguruje ostatnią kolejkę zmagań grupowych turnieju siatkarskiego podczas igrzysk w Tokio. Obie reprezentacje zapewniły sobie już awans do najlepszej ósemki. Relacja i wynik na żywo z meczu Serbia - Korea Południowa od godziny 2.00 na Polsatsport.pl.

Serbki świetnie zaczęły turniej olimpijski. Wygrały trzy mecze z rzędu, z Dominikaną, Japonią i Kenią. Co więcej, nie straciły w tych spotkaniach nawet seta. W czwartej kolejce musiały jednak uznać wyższość Brazylii.

 

Koreanki w 1. kolejce trafiły od razu na faworyzowane Brazylijki i jak na razie była to ich jedyna porażka. Z Kenijkami wygrały bez straty seta, a z Dominikankami i Japonkami zwyciężyły po pięciosetowych starciach.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Pary ćwierćfinałowe turnieju siatkarzy

 

Serbki to aktualne mistrzynie świata i srebrne medalistki z igrzysk w Rio de Janeiro. Dla Korei Południowej największym sukcesem jest trzecie miejsce w turnieju olimpijskim w 1976 roku.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Serbia - Korea Południowa od godziny 2.00 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. 

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie