Tokio 2020: Siatkówka kobiet. USA - Włochy. Relacja i wynik na żywo

Inne

Reprezentantki Włoch i Stanów Zjednoczonych jak na razie podczas turnieju olimpijskiego w Tokio przegrały po jednym meczu. Obie drużyny zapewniły sobie już awans do ćwierćfinału. Pytanie, która zajmie lepsze miejsce w grupie? Relacja i wynik na żywo z meczu Włochy - USA od godziny 4.05 na Polsatsport.pl.

Przed tym spotkaniem sytuacja w grupie B wygląda następująco. Włoszki prowadzą z dziewięcioma punktami na koncie. Drugie są reprezentantki Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego, które mają osiem oczek. Tyle samo zgromadziły Amerykanki. Siedem punktów mają Turczynki, cztery Chinki i zero Argentynki.

 

Stawką meczu USA - Włochy jest zatem jedynie lepsza pozycja na zakończenie zmagań grupowych. Reprezentantki Stanów Zjednoczonych nigdy w historii nie wywalczyły złota olimpijskiego, aż trzykrotnie były wicemistrzyniami. Włoszki zaś nigdy nie stanęły nawet na podium.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Pary ćwierćfinałowe turnieju siatkarzy

 

Od 2015 roku siatkarki z Półwyspu Apenińskiego mierzyły się z Amerykankami 10 razy. Aż siedmiokrotnie górą były zawodniczki USA. Jak będzie tym razem?

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Włochy - USA od godziny 4.05 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. 

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie