UFC: Problemy zespołu Karoliny Kowalkiewicz. "Czekamy na rozwój sytuacji"

Sporty walki
UFC: Problemy zespołu Karoliny Kowalkiewicz. "Czekamy na rozwój sytuacji"
fot. Polsat Sport

W nocy z soboty na niedzielę Karolina Kowalkiewicz (12-6, 1 KO, 2 SUB) wróci do oktagonu organizacji UFC. Niestety podróż Polki do Stanów Zjednoczonych nie odbyła się bez problemów. Zespół łodzianki nie mógł polecieć lotem z nią i dopiero dobę później miał planowo wylecieć z Warszawy.

Karolina Kowalkiewicz podczas UFC 265 wróci po półtorarocznej przerwie od startów w MMA. Rywalką Polki będzie doświadczona Jessica Penne. Gala odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę w Houston.

 

Niestety pierwsze problemy pojawiły się już w Polsce. Kowalkiewicz poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jej udało się wylecieć z Warszawy, ale w stolicy został jej team.

 

- Jeszcze w Polsce na lotnisku wystąpiły małe komplikacje i okazało się, że mój team nie może lecieć. Coś się nie zgadzało w papierach. W USA mają przyznane pozwolenie, że mogą lecieć. W Polsce pan nie mógł tego znaleźć. Nie wiem, o co chodzi i mam nadzieję, że UFC to szybko wyjaśni - powiedziała łodzianka, która wyleciała 1 sierpnia o 2 w nocy.

 

Zobacz także: Szokujące słowa Seana Stricklanda! "Chciałbym kogoś zabić..."

 

Zespół Kowalkiewicz to Łukasz Zaborowski, Emil Grzelak oraz Kacper Wróbel. Ten pierwszy na Twitterze poinformował, że powodem problemów był błąd w systemie.

 

 

Po kilku godzinach sprawa została wyjaśniona, a Zaborowski napisał, że ich wylot zaplanowany jest na 2 sierpnia o 6 rano.

 

 

Chwilę przed wylotem Kowalkiewicz mówiła w relacji na Instastories, że pojawiły się kolejne kłopoty.

 

- Nie przylecą do mnie chyba w pełnym składzie. Także czekam na rozwój sytuacji - powiedziała Polka.

 

 

Zaborowski wrzucił na swojego Facebooka post, w którym informuje, że leci do Houston. Na razie nie wiadomo, co z resztą zespołu.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie