Studio Tokio we wtorek - 3.08

Inne
Studio Tokio we wtorek - 3.08
fot. Polsat Sport
Czas na kolejne Studio Tokio

Czas na kolejny program Studio Tokio, podsumowujący wydarzenia na igrzyskach olimpijskich w stolicy Japonii. Głównym tematem medale Polaków, a także ćwierćfinał Polska - Francja w rywalizacji siatkarzy. Początek programu o godzinie 20.00.

Kolejny dzień na igrzyskach w Tokio nie mógł rozpocząć się lepiej. Po srebrny medal sięgnęły bowiem nasze kajakarki Karolina Naja i Anna Puławska. Był to trzeci krążek zdobyty przez biało-czerwonych w stolicy Japonii. Kolejne były jednak tylko kwestią czasu...

 

ZOBACZ TAKŻE: Podsumowanie występów Polaków na IO

 

Czwarty medal był dziełem Tadeusza Michalika, który w walce o brąz pokonał Węgra Aleksa Gergo Szoke.

 

Na podium stanęły również nasze fantastyczne młociarki. Anita Włodarczyk nie zawiodła kibiców i po rzucie na 78 metrów i 48 centymetrów sięgnęła po złoto. Brązowy krążek przypadł Malwinie Kopron.

 

Jednym z najważniejszych wydarzeń dnia było także starcie Polska - Francja w ćwierćfinale igrzysk. Nasi siatkarze zajęli pierwsze miejsce w grupie A i trafili na Trójkolorowych w rywalizacji o półfinał.

 

Postawę naszych siatkarzy w Studiu Tokio podsumuje były reprezentant Polski, a obecnie komentator Polsatu Sport Damian Dacewicz. Gościem Przemysława Iwańczyka będą również: wielki miłośnik sportu Andrzej Person, a także specjaliści od lekkiej atletyki Adam Kszczot oraz Artur Partyka.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie