Tokio 2020: Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar-Hill z większą stratą do Brytyjek

Inne
Tokio 2020: Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar-Hill z większą stratą do Brytyjek
fot. PAP
Strata Polek do Brytyjek wzrosła do sześciu punktów.

Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar-Hill wciąż zajmują drugie miejsce w olimpijskich regatach w żeglarskiej klasie 470. W dziewiątym wyścigu znalazły się poza czołówką, a ich strata do liderujących Brytyjek Hannah Mills i Eilidh McIntyre wynosi sześć punktów.

Pierwszy z wtorkowych wyścigów wygrały Argentynki Maria Belen Tavella i Lourdes Hartkopf. Polki uplasowały się w połowie drugiej dziesiątki i to był ich najsłabszy występ w igrzyskach w Tokio, ale ten wynik nie będzie się wliczał do klasyfikacji.

 

Skrzypulec (SEJK Pogoń Szczecin) i Ogar-Hill (UKS Wiking Toruń) w "generalce" są drugie, ze stratą sześciu punktów do złotych medalistek mistrzostw świata sprzed dwóch lat i aktualnych wicemistrzyń Europy (Mills zdobyła w Rio de Janeiro olimpijskie złoto z inną partnerką).

 

Trzecie, ze stratą siedmiu punktów do Biało-Czerwonych, są Francuzki Camille Lecointre i Aloise Retornaz, brązowe medalistki z IO w Rio i mistrzynie kontynentu.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

AŁ, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie