Tokio 2020. Piłka nożna: Meksyk - Brazylia. Relacja i wynik na żywo

Inne

Brazylijczycy w półfinale turnieju piłkarskiego podczas igrzysk olimpijskich w Tokio zmierzą się z Meksykiem. Faworytem są oczywiście "Canarinhos". Relacja i wynik na żywo z meczu Meksyk - Brazylia od godziny 10.00 na Polsatsport.pl.

Obrońcy tytułu z 2016 roku przyjechali z bardzo mocnym składem do Tokio. Turniej zaczęli od wygranej 4:2 z Niemcami, w kolejnym spotkaniu zaledwie zremisowali z Wybrzeżem Kości Słoniowej 0:0. W ostatnim meczu fazy grupowej pewnie pokonali 3:1 Arabię Saudyjską. W ćwierćfinale zwyciężyli skromnie z Egiptem 1:0, dzięki bramce Matheusa Cunhy.

 

Zobacz także: Piłkarze USA wygrali w finale z Meksykiem

 

Meksyk świetnie radzi sobie w piłkarskim turnieju olimpijskim. W pierwszym meczu pewnie pokonali reprezentację Francji 4:1. Jedyną wpadkę zaliczyli w spotkaniu z Japonią 1:2, następnie pewnie wygrali z RPA 3:0. W fazie pucharowej wygrali z Koreą Południową 6:3. 

 

Oba zespoły ostatni raz spotkały się w finale igrzysk olimpijskich w 2012 roku. Wówczas lepsi byli Meksykanie.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Meksyk - Brazylia od godziny 10.00 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

R.S, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie