Tokio 2020: Siatkówka. Japonia - Brazylia. Relacja i wynik na żywo

Inne

Brazylijczycy to jedni z głównych kandydatów do zdobycia złota olimpijskiego w turnieju siatkówki mężczyzn podczas igrzysk w Tokio. W ćwierćfinale "Canarinhos" zmierzą się z Japonią, która nie zdarza im się przegrywać. Relacja i wynik na żywo z meczu Japonia - Brazylia od godziny 6.00 na Polsatsport.pl.

Brazylia w zmaganiach grupowych przegrała jednie z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim i to właśnie Rosjanie wyprzedzili ich w tabeli grupy B. "Canarinhos" wygrali za trzy punkty z Tunezją i USA, a po tie-breaku z Argentyną i Francją.

 

Japonia o awans musiała walczyć do samego końca. Turniej zaczęła od zwycięstw z Wenezuelą i Kanadą. Później przyszły porażki z Włochami oraz Polską. W ostatniej kolejce Japończycy zmierzyli się z Iranem, a stawką tego meczu był awans do ćwierćfinału. Po pięciosetowym boju lepsi okazali siatkarze z Dalekiego Wschodu.

 

Brazylijczycy to obrońcy tytułu, który wywalczyli przed pięcioma laty w Rio de Janeiro. Do tego triumfowali również w 2004 i 1992 roku. Japończycy raz byli mistrzami olimpijskimi, a miało to miejsce w 1972 roku.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Japonia - Brazylia od godziny 6.00 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. 

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie