Tokio 2020: Wyniki ćwierćfinałów turnieju siatkarzy

We wtorek rozegrano spotkania 1/4 finału turnieju siatkarzy. Reprezentacja Polski przegrała 2:3 z Francją i pożegnała się z turniejem. Sprawdź wyniki meczów ćwierćfinałowych turnieju siatkówki igrzysk Tokio 2020.

Pierwszym półfinalistą olimpijskiego turnieju siatkarzy w Tokio zostali Rosjanie (Rosyjski Komitet Olimpijski), którzy pokonali Kanadę 3:0. Kilka godzin później okazało się, że ich półfinałowym przeciwnikiem będzie reprezentacja Brazylii. Siatkarze Canarinhos, również w trzech setach, pokonali Japonię.

W trzecim ćwierćfinale siatkarze reprezentacji Argentyny pokonali 3:2 Włochów. W tie-breaku było 15:12 dla podopiecznych trenera Marcelo Mendeza, którzy w walce o finał zagrają z Francją. Trójkolorowi, również w pięciu setach, pokonali reprezentację Polski.

Tokio 2020 – wyniki ćwierćfinałów turnieju siatkarzy:

2021-08-03: Kanada – Rosja 0:3 (21:25, 28:30, 22:25)
2021-08-03: Japonia – Brazylia 0:3 (20:25, 22:25, 20:25)
2021-08-03: Włochy – Argentyna 2:3 (25:21, 23:25, 22:25, 25:14, 12:15)
2021-08-03: Polska – Francja 2:3 (25:21, 22:25, 25:21, 21:25, 9:15)

WYNIKI I TABELE TURNIEJU SIATKARZY IGRZYSK TOKIO 2020

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.