Tokio 2020: 27 nowych przypadków zakażenia COVID-19

Inne
Tokio 2020: 27 nowych przypadków zakażenia COVID-19
fot. PAP

Organizatorzy letnich igrzysk w Tokio poinformowali w środę o 27 nowych przypadkach zakażenia COVID-19 wśród osób zaangażowanych w olimpijskie zmagania. W tym gronie jest czterech sportowców.

Nazwisk zainfekowanych zawodników nie podano do publicznej wiadomości, za to wiadomo, że troje z nich to członkowie greckiej drużyny w pływaniu artystycznym. We wtorek koronawirusa stwierdzono także u ich koleżanki z kadry w tej dyscyplinie.

 

Wyrównany został rekord liczby nowych przypadków infekcji COVID-19. Także 27 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w ciągu jednej doby wykryto w piątek.

 

Łącznie od 1 lipca stwierdzono 322 pozytywne wyniki testów na koronawirusa wśród osób związanych z igrzyskami. Zarażonych zostało m.in. 29 sportowców.

 

Opóźnione o rok z powodu pandemii igrzyska potrwają do niedzieli.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

RM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie