Challenger w Libercu: Kamil Majchrzak - Mohamed Safwat. Relacja i wynik na żywo

Przeciwnikiem Kamila Majchrzaka w drugiej rundzie turnieju Challenger w Libercu będzie Mohamed Safwat. Rozstawiony z numerem trzecim Polak jest faworytem tego meczu. Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Mohamed Safwat na Polsatsport.pl.

Rywalem Majchrzaka w pierwszej rundzie był Dmitry Popko - tenisista pochodzący z Kazachstanu. Polak wygrał to starcie w dwóch setach - 6:2, 6:3. Warto przypomnieć, że przed turniejem na kortach w Libercu 25-latek brał udział w rywalizacji na igrzyskach olimpijskich. Nie spędził za dużo czasu w Tokio, ponieważ przegrał już w pierwszej rundzie, gdzie mierzył się z Miomirem Kecmanoviciem.

Kolejnym przeciwnikiem Majchrzaka podczas rywalizacji w Czechach będzie Nikola Milojevic. Serb w pierwszej rundzie spotkał się z Danielem Siniakovem. Chociaż 26-latek najpierw miał problemy, by przejąć inicjatywę na korcie, to w drugim secie już nie było wątpliwości, kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Mecz zakończył się wynikiem 7:5, 6:0.

Faworytem pojedynku w drugiej rundzie będzie Majchrzak, który w rywalizacji w Libercu został rozstawiony z numerem trzecim.

Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Mohamed Safwat na Polsatsport.pl. Początek od godziny 12:00.