Górnik Polkowice wspiera chorego bramkarza. Zapełniają stadion dla Jakuba Kopanieckiego

Piłka nożna
Górnik Polkowice wspiera chorego bramkarza. Zapełniają stadion dla Jakuba Kopanieckiego
fot. Instagram
„ZAPEŁNIJMY STADION DLA KUBY” to akcja Górnika Polkowice zorganizowana dla bramkarza drużyny, który walczy z nowotworem mózgu.

Potrzebna pomoc dla Jakuba Kopanieckiego, który w barwach Górnika Polkowice rozegrał ponad 50 oficjalnych meczów. Bramkarz zielono-czarnych walczy z nowotworem złośliwym mózgu. Jego drużyna zorganizowała akcję "ZAPEŁNIJMY STADION DLA KUBY" i zachęca do wparcia zawodnika.

Podczas, gdy Górnik Polkowice awansował do Fortuna 1 Ligi, bramkarz drużyny trafił na oddział ratunkowy z przeraźliwym bólem głowy. Zdiagnozowano u niego guza mózgu. Kopaniecki ma za sobą już dwie operacje. Teraz czeka go długie i kosztowne leczenie.

 

"Zwracamy się do Państwa z prośbą o ewentualną możliwość zainteresowania się tematem choroby naszego 22-letniego bramkarza Jakuba Kopanieckiego, u którego wykryto nowotwór złośliwy mózgu" - napisano w komunikacie na stronie internetowej zielono-czarnych.

 

Bramkarz zostanie poddany chemioterapii i radioterapii we Wrocławiu. Konieczne będzie leczenie uzupełniające w zagranicznym ośrodku (Szwajcaria, Japonia lub Niemcy). Koszt leczenia wynosi minimum 1 000 000 złotych.

 

Górnik Polkowice rozpoczął akcję "ZAPEŁNIJMY STADION DLA KUBY" i zachęca do wzięcia w niej udziału. Zasady są proste. Należy wejść na stronę siepomaga.pl i wpłacić jedną z poniższych kwot. Wpłata zostanie zamieniona na wirtualne miejsca na Stadionie Miejskim w Polkowicach.

 

9 zł – jedno miejsce
99 zł – dwa miejsca
999 zł – trzy miejsca
9999 zł – cztery miejsca
99999 zł – pięć miejsc
999999 zł – sześć miejsc
9999999 zł – siedem miejsc

 

Dla osoby, która jednorazowo wykupi największą liczbę miejsc dla bramkarza, klub przygotował dziedziczony KARNET VIP (miejsce na Trybunie Głównej, miejsce parkingowe i catering) na mecze Górnika Polkowice.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Kopaniecki (@kopa_niecki_99)

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

PZ, Polsat Sport, ksgornik.eu
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie