PreZero Grand Prix: GKS Katowice - Alsecco Stal Nysa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

GKS Katowice i Alsecco Stal Nysa zmierzą się w meczu PreZero Grand Prix siatkarzy 2021. Która drużyna będzie górą w pierwszym meczu? Relacja i wynik meczu GKS Katowice - Alsecco Stal Nysa od godz. 14:00 na Polsatsport.pl.

Kluby PlusLigi wracają do gry! Już w czwartek rozpocznie się PreZero GrandPrix siatkarzy 2021, czyli największe gwiazdy PlusLigi na piasku! W meczu rozgrywanym o godz. 14:00 zmierzą się GKS Katowice i Alsecco Stal Nysa.

 

Zobacz także: Mieliśmy za dużo łatwych spotkań.

 

Pierwszą edycję turnieju PreZero Grand Prix PLS rozegrano w 2020 roku. W wielkim finale rozegranym w Gdańsku siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali PGE Skrę Bełchatów 2:0. Brązowy medal wywalczyła drużyna GKS Katowice, pokonując 2:0 Indykpol AZS Olsztyn.

 

Rozgrywki PreZero Grand Prix łączą siatkówkę halową i plażową. Rywalizacja toczy się na plaży, jednak w trakcie spotkań obowiązują zasady z hali. Na boisku grają drużyny złożone z czterech zawodników. Tegoroczna edycja turnieju zostanie rozegrana systemem brazylijskim. W Krakowie będzie rywalizowało wielu znakomitych siatkarzy, wśród nich również zawodnicy mający na koncie sukcesy z reprezentacją Polski.

 

Relacja i wynik meczu GKS Katowice - Alsecco Stal Nysa od godz. 14:00 na Polsatsport.pl.

TG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie