PreZero Grand Prix: LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

LUK Lublin i Aluron CMC Warta Zawiercie zmierzą się w meczu PreZero Grand Prix siatkarzy 2021. Która drużyna będzie górą w pierwszym meczu? Relacja i wynik meczu LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie od godz. 11:30 na Polsatsport.pl.

Kluby PlusLigi wracają do gry! Już w czwartek rozpocznie się PreZero GrandPrix siatkarzy 2021, czyli największe gwiazdy PlusLigi na piasku! W meczu rozgrywanym o godz. 11:30 zmierzą się LUK Lublin i Aluron CMC Warta Zawiercie.


Pierwszą edycję turnieju PreZero Grand Prix PLS rozegrano w 2020 roku. W wielkim finale rozegranym w Gdańsku siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali PGE Skrę Bełchatów 2:0. Brązowy medal wywalczyła drużyna GKS Katowice, pokonując 2:0 Indykpol AZS Olsztyn.


Rozgrywki PreZero Grand Prix łączą siatkówkę halową i plażową. Rywalizacja toczy się na plaży, jednak w trakcie spotkań obowiązują zasady z hali. Na boisku grają drużyny złożone z czterech zawodników. Tegoroczna edycja turnieju zostanie rozegrana systemem brazylijskim. W Krakowie będzie rywalizowało wielu znakomitych siatkarzy, wśród nich również zawodnicy mający na koncie sukcesy z reprezentacją Polski.


Relacja i wynik meczu LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie od godz. 11:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie